Užijte si krásu ženských chodidel s transparentními sandály Pleaser


Kdybychom zorganizovali anonymní anketu, ale skutečně anonymní, kde by nevyšlo najevo, kdo jak hlasoval, dozvěděli bychom se zřejmě zajímavé informace o tom, kolik mužů obdivuje krásné ženské nohy. Na ulici se za hezkou dívkou s dlouhýma vypracovanýma nohama ohlédne téměř každý a mnozí si nenechají ujít ani některé sporty či prostředí, kde mohou krásné dívčí nohy pozorovat častěji. Pochopitelně je to možné i na plovárně a jistě byste sami objevili i další místa, kde to jde „beztrestně“.

Obdiv k ženským nohám zřejmě souvisí s jejich stavbou, s křivkami, které ať se na ně zadíváte z jakéhokoli úhlu, vždy vyvolají nebývalé vzrušení. A ty nejpůsobivější křivky náleží ženskému chodidlu. Někteří lidé o něm tvrdí, že je to skutečný div přírody a z anatomického hlediska naprosto dokonalá záležitost, vždyť udržují váhu celého těla ve stabilní poloze, a na to, jak malou plochu zaujímají, je to až obdivuhodné.

dámské sandály

Krása ženských chodidel ovšem vyniká v jediné poloze, a sice tehdy, je-li noha propnutá ve špičce a svírá s lýtkem úhel téměř 180 stupňů. A na to se zaměřují zejména gymnastky a akvabely. Tam se chodidla neustále propínají v každém cviku, aby to působilo nejen zajímavě po estetické stránce, ale aby to bylo sexy.

ženské nohy

Zlatý Pleaser, kde je vidět (skoro) všechno

Většina mužů obdivuje krásné nohy a chodidla zejména tehdy, jsou-li v této poloze, a je-li vidět co nejvíc z jejich plochy. A to umožňují dámské boty na podpatku ve stylu sandálů. Tohoto jevu jsou si dobře vědomi i výrobci obuvi a soustředili se i na to, aby bylo opravdu vidět skoro všechno – proto horní část usně nahradili pevnou transparentní fólií, takže si muži mohou užít tu nádheru ve své celistvosti počínaje prsty a nártem přes hlubokou nožní klenbu až po smyslnou narůžovělou patu.

Pro muže je opravdovým potěšením rozepínat z průhledných zlatých sandálů Pleaser zlatou přezku, pomalu vyzouvat chodidlo a pozorovat jeho prstový otisk na semišové stélce. Je to jeden z nejkrásnějších erotických zážitků, které může svému partnerovi dívka dopřát až přímo v posteli.