Sáčky se zipem mohou být i velmi drobné


K čemu využít zip sáčky 50x70mm 40my 2pack? Tento malý rozměr jasně nabádá k tomu, ukládat do nich pouze skutečné drobnosti.

Rozebírání elektroniky a domácích spotřebičů – drobné domácí opravy elektroniky a spotřebičů jsou poměrně častým důvodem, proč kutilové tasí ze své dílny krabici s nářadím a rozkládají vše na svůj pracovní stůl. Někdy, pokud jde o velmi malé výrobky, například externí disk, postačí k demontáži a opravě i kuchyňský stůl. Tehdy stačí položit malý disk na plochu stolu, podložit jej bavlněným hadříkem a pustit se do práce. V této chvíli byste však již měli mít při ruce zip sáček a ukládat do něj postupně jeden šroubek za druhým. Ty mohou být tak maličké, že by se jedním neopatrným pohybem rozkutálely po zemi, a tam už je pak vůbec nemusíte najít. V zipovém sáčku budou všechny šroubečky v bezpečí.

sponky do vlasů

Navlékací korálky – navlékáte doma občas korálky? Pro ženy a dívky je to skvělá relaxace, tímto způsobem si mohou na silonovém lanku navléknout celý dveřní závěs, anebo na elastomeru (pružném vláknu) vytvořit náhrdelníky, náramky nebo ozdoby nad kotníky. Korálky ukládejte nejlépe do sáčků se zipem, jinak se rozkutálí ještě razantněji, než šroubečky od elektroniky. Na korálky vám postačí sáčky malé velikosti, do nichž uložíte pečlivě vytříděný materiál podle velikosti, tvaru a barvy.

navlečené korálky

Sponky do vlasů – malý sáček využijete i v zaměstnání – v kanceláři nebo na cestách pro uložení různých ozdob a sponek do vlasů. Jsou natolik drobné, že by se vám také mohly někam vytratit. Sáček je transparentní, takže dobře uvidíte dovnitř a budete mít přehled o tom, co v sobě ukrývá.

Malé sáčky jsou také ideálním materiálem pro komerční účely, například pro prodej různých drobností, které by se jinak mezi regály zakutálely a poztrácely. Lze je využít například při prodeji hraček, kancelářských a výtvarných potřeb (papírnictví) atp.