Čím zakrýt bradavky bez podprsenky


Na veřejnosti je známo, že muži se dle erotických preferencí dělí na dva základní typy – na „horňáky a dolňáky“. Je to pochopitelně velmi zkreslené pojetí vnímání sexuality, protože existují i jiné vnady, po nichž muži prahnou, například mnohé vzrušují nohy a chodidla a někteří preferují určité typy obličejů či dokonce barvy a sestřihu vlasů, nemluvě o samotné ženské duši, jejíž probádání je pro muže mnohdy otázkou celoživotní. My bychom se však rádi pozastavili nad jedním typicky ženským znakem, který doslova „srazí na kolena“ každého heterosexuálního muže – ženské bradavky.

dámské šaty

Bez ohledu na to, zda jste nebo nejste „horňák“, a zda je vám bližší velikost košíčků spíše větší, nebo naopak menší, a zda vám vyhovuje třeba i silikonová plastika, kdyby ženy neměly na ňadrech bradavky, i přes váš ideální vysněný tvar poprsí by to nebylo ono. Žádné vzrušení by se nekonalo a možná by muži nebyli schopni ani dostatečně pevné a dlouhé erekce.

dívka v šatech

Tento fakt si většina žen dobře uvědomuje a proto také se svými ňadry a bradavkami nakládají tak, aby odhalily ve společnosti jen to, co považují za nepodstatné, a to ostatní předvedly ve své kráse jen tomu, koho si zvolí za svého partnera. V poslední době se však rozšířil počet žen, které odmítají nosit ze zdravotních důvodů podprsenku, což je chvályhodné, ale zároveň se tu zjevuje problém, jak a čím zakrýt viditelné bradavky?

Řešení však existuje, a docela jednoduché a levné – nálepky na bradavky. Jsou to speciální lepicí terčíky, s nimiž se zakryjí pouze bradavky, a tím pádem si můžete obléknout v podstatě cokoli – svatební či plesové šaty, tričko, nátělník, halenku, svetřík, mikinu, a to zcela bez obav, že dojde k nějakému společenskému faux pas. Nálepky jsou zhotovené ze zdravotně nezávadného materiálu a vydrží na bradavkách i přes výraznější pocení mnoho hodin.