Nejde bez něj být


Kdo by v dnešní době nepoužíval mobil. Je to náš každodenní pomocník, při mnoha činnostech a tím nám na jednu stranu čas ušetří, ale také nám jej krade. Čas ušetříme, pokud potřebujeme zjistit nejrůznější informace. Kdy mi pojede nejbližší vlak, kde je nejbližší zastávka autobusu nebo jaké bude zítra počasí. Desítky aplikací, které máme nainstalované v mobilu dle našich potřeb, které jsou velice praktické.

Mobil nám ale také krade spoustu času a to přes sociální sítě, na kterých trávíme spoustu času. Někdy je to čas, který potřebujeme pouze zkrátit, když čekáme v čekárně u lékaře nebo v zácpě na dálnici, ale je to také čas, který ubíráme ze svého volného času a přitom bychom jej mohli trávit mnohem užitečněji. S rodinou, na výletě nebo na procházce. Je těžké najít kompromis a přitom stihnout všechno, ale pokud si určíme délku času, který budeme trávit na mobilu, dá se to ukočírovat.

mobil

Mobil si většinou dobře hlídáme, abychom jej někde nezapomněli, aby nám nevypadl z kapsy nebo aby nám jej někdo neukradl, ale je třeba ho hlídat i proti zničení a to správným krytem.

Kryt na IPhone XS ipouzdro nebo jakýkoliv další kryt, to jsou kryty na míru a je třeba objednávat a kupovat si kryt přesně na náš typ mobilu. Každý mobil má trochu jinou velikost, ale hlavně má jinde umístěné zdířky pro nabíjení, čočku fotoaparátu apod. Správný kryt ochrání dotykový displej a značně prodlouží životnost mobilu.

mobil

Vidět někoho s mobilem v ruce, to je běžný obrázek jak z ulice, z obchodů či zastávek hromadné dopravy. Krátíme si čas, hledáme informace a jen občas někomu i zavoláme. Mobil zcela změnil funkce klasického telefonu a stal se nezbytným pomocníkem pro náš běžný den. Jsme ochotni si kupovat nejnovější modely a utrácet za ně spoustu peněz. Chraňte si svůj majetek kvalitními kryty, i když byste si kupovali nové modely každý rok, budete moct starý mobil výhodně prodat, pokud bude ve vynikajícím stavu.