Zuby jako ze žurnálu


To že si máme pořádně čistit zuby nám kladli na srdce už naši rodiče. Bohužel ne každý se těmito radami řídil a mnoho lidí svou ústní hygienu poněkud zanedbávalo. Zpočátku to dokonce vypadalo že se nic neděje, jenže pak se najednou zuby začaly ozývat a pan doktor se nestačil divit, a koneckonců vy taky ne. Zubní kazy jsou nejčastějším onemocněním zubů, a jejich největší nebezpečí tkví v tom, že dlouho nebolí. Jakmile se ale začnou ozývat, víte, že už je víceméně pozdě abyste se snažili stav zvrátit. Většinou pomůže už jen vrtačka a v horším případě kleště.

zubař a pacient

Lékařů je málo
Zubních lékařů je málo a to už několik let. Je to problém v celé České republice a bohužel to zatím vypadá že lépe hned tak nebude. Proto je potřeba se o svoje zuby starat ještě předtím než budete lékaře potřebovat. Uvědomte si, že zákroky v zubních ordinacích nebývají levné. Ošetřování zkažených zubů vlivem špatné životosprávy může být i velice bolestivé. Správné čištění zubů nebolí. Je potřeba používat nejen vhodný kartáček, ale také zubní nit a mezizubní kartáček, protože právě mezi zuby se drží nejvíce plaku. A plak způsobuje kazy.

Je nutné chodit k lékaři na preventivní prohlídky a dvakrát ročně je potřeba absolvovat i zubní hygienu. Jestli aktuálně hledáte který zubař v Praze clinicplus.cz přijímá nové pacienty, jste u nás správně. Naše klinika ještě volná místa má. Najdete nás na třech adresách a objednat se můžete tam, kde je to pro vás nejvhodnější. Bude se na vás těšit mladý tým lékařů s několikaletou praxí.

bílé zuby

Proč jít k nám?
Naše ordinace jsou špičkově vybavené, a můžeme vás kompletně vyšetřit. Nabízíme vám všechna ošetření zubů, takže si u nás můžete nechat udělat zubní náhrady, implantáty, vyčistíme vám kanálky a nebo vám vyrobíme rovnátka. Jakmile budete mít zuby v pořádku, můžete si je u nás třeba nechat vybělit.