Na co si dát pozor při nákupu na About You


About You je internetový obchod, zabývající se prodejem obuvi a oblečení, a doplňuje tak svým bohatým sortimentem toto poměrně rozšířené obchodní odvětví. Pořídíte tu v podstatě téměř cokoli pro dospělé i pro děti a jako bonus máte dopravu zdarma již od velmi malé utracené částky. Jistou výhodou je i možnost vrácení zboží nebo jeho výměny s tím, že nehradíte přepravné a výměna probíhá bezplatně. Přesto se vyplatí být při nákupu obezřetní a prozíraví, protože častá výměna zboží jen celý proces komplikuje a zdržuje, což je nepříjemné zejména u zakoupených dárků k narozeninám či k Vánocům. Čím přesněji odhadnete velikost, tím lépe pro vás. Aneb přesnost nadevše https://www.zeleneslevy.cz/presnost-nadevse/.

dívka v šatech

Velikosti dámského oblečení – jestliže nakupujete oblečení pro přítelkyni jako dar, pak se mějte na pozoru a pečlivě proměřujte všechny potřebné velikosti. Jde zejména o míru v pase a v bocích, přes hrudník (prsa), délku rukávů, délku trička, halenky, košile či svetru a u kalhot také délku nohavic a hloubku posedu. Aby ženám oblečení skutečně padlo, je zapotřebí být co nejpřesnější a proměřit více kusů oblečení ve stávajícím šatníku, například u kalhot měřit pečlivě pas a boky i délku nohavice.

dívka v přírodě

S obuví je to snazší – pokud se vám podaří trefit se do vkusu a modelu bot, a jste si jisti, že se budou líbit, i co se týče materiálu, barvy a tvaru, pak je další rozhodovací proces snadný, protože vám stačí znát pouze délku chodidla v milimetrech. Nespoléhejte se na číslování, protože to může být u každého výrobce jiné. Změřte délku chodidla, tedy v tomto případě u nakupování dárků potají vložku (stélku) z některých často nošených bot.

Na About You mají i doplňky – kromě oblečení a bot tu nakoupíte i čepice, šátky, šály, rukavice, pásky a mnoho dalších oděvních nebo bytových doplňků, které taktéž mohou potěšit jako dárek při příležitosti jmenin, narozenin, anebo třeba i výročí vaší svatby.