Zabavte své ratolesti jinak, než mobilním telefonem


Jak moc milujete své děti? Hloupá otázka, že, vždyť přece každý rodič svým dětem umožní to, co jim na očích vidí, a má zájem na tom, aby prožily krásné dětství bez válek, konfliktů, nemocí a problémů. Na tom se zřejmě všichni shodneme, jenže ne všechny cesty k tomuto cíli vedou. Podstatné je zejména to, zda se svým dětem náležitě věnujeme, a zda jim dopřejeme to, co si zaslouží.

kouzelník s kartami

Mobilní telefon a tablet – v současné době je výpočetní technika a mobilní komunikace již na takové úrovni, že si mnoho rodin může dovolit nakupovat tyto technologie i pro děti. Někteří dokonce uvažují tak, že se tím děti zabaví, a že alespoň budou mít více času sami pro sebe. Virtuální zábava však děti odvádí od skutečné reality a hlavně fyzického, blízkého osobního kontaktu s kamarády a dalšími lidmi. Nehledě na různá nebezpečí, která číhají ukrytá za plentou, tvářící se jako svatoušci.

kouzelnické pomůcky

Kouzelník pro děti vaskouzelnik.cz – buďte prozíravější a nabídněte dětem zábavu na úrovni, aby podporovala jejich osobní rozvoj a přátelství. Pozvěte k vám domů kouzelníka. Na oslavu narozenin a jmenin, nebo jen tak, pro radost. Kouzelník je živý, není to žádný robot, není syntetický. Ačkoli ovládá řadu triků a kouzel, je to člověk, jako vy, a děti to dobře vnímají. Uvědomí si tím, že zabavit se mohou i jinak, a že poté, až kouzelník odejde, si mohou jít hrát ven, učit se žonglovat s míči a míchat karty, vystřihovat modely z papíru, hrát deskové hry anebo jít si zahrát na pískoviště.

Kouzelníci mají v sobě i to kouzlo probouzet v lidech přirozenou zvídavost a touhu po šikovnosti a manuální zručnosti. Není to o tom, kolik tahů prstem zvládnete na displeji tabletu, ale o opravdovém umění pohrát si s prsty na rukou a zvládat triky a kouzlení. Mimochodem, proč by se zrovna vaše ratolesti nemohly stát v budoucnu kouzelníky a přinášet radost zas někomu jinému?