Vybavte si firmu


Víte jak funguje reklama?
Reklama funguje na principu častého sledování určité věci, protože když něco budete vídat pravidelně, není možné abyste si danou věc prostě a jednoduše nezapamatovali. A pokud uvidíte každý den třeba reklamní hrnky v mnoha provedeních, jistě si zapamatujete logo které na hrnku je. A právě toho můžete využít i ve váš prospěch, pokud máte firmu, a hledáte možnosti jak být víc vidět.

bílý hrnek

Marketing je složitá věc, kterou neovládá každý. I když je někdo schopný podnikatel a dokáže se prosadit i v oboru s velkou konkurencí, může i takový člověk bojovat s propagací. Od toho jsme tu my. Dokážeme vám poradit jaký dárkový předmět vybrat nejen pro své zaměstnance třeba k Vánocům do balíčku, ale i pro své obchodní partnery nebo zákazníky. Když někdo dostane něco zadarmo, vždycky ho to potěší. A právě toho můžete využít. I vy jistě máte doma nějaký reklamní dárek, který jste dostali třeba k prvnímu nákupu, první objednávce nebo na nějaké veřejné akci, kde se soutěžilo o reklamní dárky. A přesně na podobných akcích a k podobným příležitostem můžete vy dávat svoje reklamní předměty.

modrý hrnek

Hrnky jsou jedním z předmětů, které všichni používáme alespoň jednou denně. I u vás ve firmě si možná dáváte s kolegy ranní kávu do hrnků, které si každý donesl z domu. Vyměňte je za hrnky s vaším logem a udělejte do nich kávu nebo čaj i vaší návštěvě. Záleží také na tom, čím hrnek necháte potisknout. Pokud máte třeba poutavé logo nebo vtipný slogan, máte zčásti vyhráno. Čím lepší bude reklama na reklamním dárku, tím lípa pro vás.

Pokud potřebujete vymyslet opravdu dobrý slogan, máte zlaté číslo které se velice snadno pamatuje a nebo má vaše firma opravdu originální název, využijte toho a nechte si to na ten hrnek natisknout. Lidé kteří hrnek občas uvidí si to prostě zapamatují a třeba jednou využijí vaše služby nebo nakoupí vaše zboží.