Soukromé plavání kdykoliv


Umíte si představit léto bez koupání?
Jen málokdo si léto užije i bez návštěv bazénů. Zchladit se během horkých dní v příjemně chladivé vodě je zážitek, který k létu neodmyslitelně patří. Proto bychom si ho neměli odpírat. Vzhledem k tomu že ne každý má bazén ve svém okolí a ne každý má neustále čas aby ho navštěvoval podle potřeby, je ideální si ho pořídit domů.

Ve většině českých zahrad byste našli obyčejný nafukovací bazén, který ale není vhodný, protože se snadno protrhne. I když se budete snažit sebevíc, stejně se nakonec nějaký kamínek může objevit a bazén protrhnout. Nafukovací bazén je vhodný hlavně pro malé děti, ale pro dospělé nebo větší počet lidí je vhodný jen zapuštěný bazén. Díky tomu že je pod povrchem země nenarušuje vzhled pozemku, je pevný a kvalitní, takže vám vydrží desítky let.

luxusní bazén

Jakým vás jaká je za zapuštěný bazén cena? Nejlevnější zapuštěný bazén stojí okolo 50 tisíc korun což je opravdu nízká cena. Za tuto částku můžete mít menší bazén, kde se spolehlivě vykoupe celá vaše rodina. V nabídce máme samozřejmě i opravdu velké bazény, které uspokojí i nejnáročnější požadavky klientů, kteří se nespokojí s málem. Nabízíme třeba bazén se slanou vodou, což je opravdový luxus.

Díky vlastnímu bazénu budete mít koupání k dispozici kdykoliv během sezony. Nesmíte ale zapomínat na pravidelnou údržbu, díky které budete mít bazén s čistou vodou. Je nutné používat kvalitní chemii, která zbaví vodu řad a dalších nečistot.

žena v bazénu

Bazén si dokážete namontovat sami, ale pokud to nebudete chtít sami absolvovat, rádi vám nabídneme montáž na klíč. Díky tomu budete mít připravený svůj bazén bez starostí. Když si jej pořídíte už teď, ještě chytnete levnější ceny, takže ušetříte docela dost peněz. Proto nečekejte a vyberte si svůj nový bazén než začne sezona, kdy jsou bazény nejdražší za celý rok.