Krásné schodiště


Řeknu vám, že mít schodiště je doma je velice důležité. Je logické, že pokud máte jenom přízemí a nemáte vůbec žádné druhé nebo třetí patro anebo půdu, tak je potom naprosto logické, že nebudete mít žádné schodiště. Ale potom také jsou tady venkovní schodiště. A venkovní schodiště má asi každý, kdo má nějakou zahradu nebo také vlastně nemusí, pokud třeba máte veliké balkonové dveře, které vám míří přímo na zahradu. To pak je potom naprosto jasné, že nebudete mít venkovní schodiště, a to ani schody. Jenomže my máme venkovní schodiště, protože od nás z ložnice vedou schody.

Staré nostalgické schodiště.

Je to asi tak deset nebo dvanáct schodů, které potom vedou k nám na zahradu. My jsme si totiž na zahradě udělali opravdu krásné, takové letní a jarní posezení, kde právě s partnerem a dětmi moc rádi relaxujeme, když svítí slunce. Také jsme si na zahradu pořídili krásný zahradní nábytek a také bazén a solární sprchu. Takže jsme rádi, že právě z našeho schodiště můžeme jít ihned takhle na příjemné místo k nám na zahradu. Ale kdybyste se mě zeptali, jaké venkovní schodiště Kmkdesing máme, tak vám řeknu, že máme dřevěné. Tohle se mi opravdu nejvíce líbí.

Odolné kamenné schodiště.

Já mám ráda přírodní věci, a to hlavně dřevo a masiv. Takže když jsme se s partnerem dohadovali, jaké schodiště venkovní pořídíme, tak já jsem byla ihned proto, abychom si pořídili dřevěné venkovní schodiště. Partner totiž chtěl takové kovové nebo železné, jednoduše takové úplně obyčejné. Jenomže tohle se mi vůbec nelíbilo a chtěla jsem něco kvalitního. Nakonec to tedy dopadlo tak, že bylo po mém. Sice mi to trvalo asi dva nebo tři dny, než jsem partnera přemluvila, ale jsem nakonec ráda, že tohle se stalo. A dokonce i partner řekl a uznal, že dřevěné venkovní schodiště vypadá lépe než nějaké kovové dřevěné. Navíc dřevěné schodiště vlastně vypadá také líp, to dřevo stále zraje a nezrezne to, jako například kovové zábradlí.