Šatna v bytě.


Když chcete využít co nejlépe místo, které vám vaše domácnost nabízí, je dobré přemýšlet o nábytku, který bude přesně na míru. V dnešní době se touto prací zabývá spousta truhlářů a stolařů, jen musíte natrefit na toho správného, který vám vyjde ve většině věcí vstříc. Skříně na míru se v dnešní době dělají běžně, aniž byste si to uvědomovali. Například taková kuchyňská linka, skříňové stěny nebo šatny. Ano tohle všechno jsou skříně na míru. Nikdo si přece nenechá udělat kuchyň, jen tak, aniž by to firma nezměřila a podle plánu nevyrobila. Ano existují i předem vyrobené kuchyně, které vám do vašeho prostoru nemusí sedět tak dobře, ale taky se v nich bude dát vařit a pracovat.

skříně na míru

Jak například využít malou šatnu, která je v panelových bytech, abyste v ní mohli uskladnit, co nejvíce potřebných věcí. Musí tu být místo na úzký mrazák, který se nikam jinam nevleze, dále místo na vysavač a kýbl na umývání zemně. Takže místo pro úklidové potřeby, smetáky, mopy a podobně. To si žádá úzký a vysoký prostor kvůli tyčím. Dále je to prostor, kde se musí uložit veškeré prádlo na postele. Což jsou prostěradla, potahy na polštáře a peřiny. Stejně tak se zde musí uložit ručníky a nějaká bedýnka s chemikáliemi na úklid.

skříně na míru

Ta nemůže jen tak ležet v koupelně, kde je málo místa a měli by k ní přístup děti. Takže, když si to vezmeme, bude v šatním prostoru potřeba jak volný prostor pro nářadí a úklidové věci, tak i regály a police. Musí se tam toho uskladnit co nejvíce. Proto je dobré se obrátit na nějakého truhláře, který vám navrhne přesné využití na každou vaši potřebnou věc. Můžete mu s tím pomoci, že si uděláte předběžný náčrt na kousek papíru. Když si řeknete co byste v šatně chtěli, bude se vám snažit vyhovět. Od toho je jejich práce vám udělat skříně na míru, které budou funkční a praktické.