Konec zarudlých unavených očí.


Pojďme se zamyslet nad tím, jak trávíme náš čas během dne. Ráno většinou chvátáme do práce, rodiče předtím často musí odvést ještě děti do školky nebo školy. Po práci zase chvátáme domů, tedy pokud to vůbec jde. Kolony a ucpané silnice nám komplikují dopravu, často se bojíme, aby nám nezavřeli školku nebo družinu a stihli jsme děti vyzvednout. Nakoupíme pečivo a další nezbytnosti v místní samoobsluze a hurá konečně domů. Doma následuje zběžný úklid, praní prádla, kontrola úkolů dětí, nebo krátká vycházka na hřiště.

modré světlo

Připravit večeři, namazat svačiny, nahnat děti do koupelny a do postelí. Občas ještě zařadíme návštěvu kamarádky nebo rodičů, větší nakupovací akce, dětskou besídku …prostě večer je většinou tečkou za dnem, kterou si chceme užít v pohodě a klidu. Jak jinak než u počítače, televize, tabletu nebo s telefonem v ruce. A monitory a display všech těchto zařízení vyzařují modré světlo. Že jste o tom nikdy neslyšeli? Je to možné, ale je to tak. Možná vás trápí suché, zarudlé a unavené oči, bolest hlavy nebo problémy s usínáním. Toto všechno může způsobovat modré světlo, které vyzařují tyto přístroje. Tak rádi u nich večer trávíme své chvíle klidu a takto dokážou škodit.

modré světlo

Jak se škodlivosti vyhnout? Je nějaká rada a pomoc? Je a dokonce to není nijak složité. Škodlivé modré světlo dokážou eliminovat speciální brýle. Že žádné brýle nenosíte, protože běžně vidíte dobře na blízko i na dálku? To vůbec nevadí. Tyto speciální brýle na modré světlo nemusí mít ve sklech vůbec žádné dioptrie. Prostě se jen postarají o blokaci škodlivého modrého světla. Navíc jsou vysoce elegantní, budete se v nich cítit příjemně. Chvíle s notebookem nebo tabletem tak budou příjemnou chvílí bez jakéhokoliv omezení a zarudlých očí. Odezní problémy s usínáním a modré světlo přestane škodit. Zůstane za brýlemi naprosto bezmocné.